Sektöre Uygun Üniformlar

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş
15ae75c9223116

Sektöre Uygun Üniformlar


Çalıştığınız alan her ne olursa olsun mutlaka sektöre uygun üniformalara ihtiyaç duyacaksınız. Bu kamu ya da özel sektör olmaksızın iş alanınızın uzmanlığına bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Çalıştığınız alan her ne olursa olsun mutlaka sektöre uygun üniformalara ihtiyaç duyacaksınız. Bu kamu ya da özel sektör olmaksızın iş alanınızın uzmanlığına bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Kurum politikası gereği, üniforma giymeyen bir işte dahi çalışıyorsanız, o işe ve işin özelliğine uygun giyinmeniz istenecektir sizden. Yeri gelecek bu takım elbise olacaktır yeri gelecek spor giyim olacaktır Fakat her sektörün çalışma sahasında uygulatması gereken bir kıyafet biçimi mutlaka vardır.

Biz biraz daha üniforma konseptine dahil olanlardan bahsedelim. Örneğin, 112 Acil Kıyafetleri. Öncelikle sağlık sektörü için vazgeçilmez unsur olan hijyen gereği ve tek tip olması zorunluluğu sebebi ile 112 acil tıp teknisyenlerinin farklı bir giyim şekli bulunmalıdır. Mesela bu zorunluluk dahilinde reflektörlü yelek giymeleri gibi bir zorlamadan bahsedebiliriz. Çalışma saatleri farklı olan acil tıp teknisyenleri için reflektörlü pantolon ve yelek can kıymeti açısından önemlidir.

Hastane kıyafetleri diye tek bir başlık ne kadar doğru bilemiyorum. Çünkü hastane kıyafetleri tek başına bile oldukça büyük bir iş alanı oluşturmaktadır. Hemşire elbiseleri (ameliyat hemşiresi, kat hemşiresi, yardımcı hemşire, başhemşire), doktor üniformaları (operatör doktor, pratisyen hekim, poliklinik doktoru) hasta bakıcılar, temizlik görevlileri, güvenlik görevlileri gibi hastane çalışanı olan ve üniformalı çalışması gereken birçok iş kolu vardır. Hepsinin sezonlara bağlı olarak değişen kıyafetleri, yelekleri pantolonları, boneleri gibi ayrı ayrı detayları vardır.

Teknisyen olarak çalışan ve kıyafetlerinde ayrıcalıklı olarak bulunması gereken özellikleri olan iş alanları, özel güvenlik kıyafetleri gibi yine ayrıcalığa sahip kıyafetleri bulunan iş alanları bulunmaktadır. Sektörden sektöre fark eden giyim şekline ek olarak içeride bir dağılım da söz konusu olacağından gayet zahmetli bir iş alanı olmaktadır. Mevsim değişikleri ile farklılık gösteren türler, üzerine eklenmesini talep edeceğiniz logolar gibi ayrıca detaylar bulunmaktadır.

Özkan Tekstil, kalite standartlarında malzemeler ile kendi atölyesinde iş kıyafetleri üretimi gerçekleştirmektedir. Sektörlere göre en uygun çözümleri el emeği olarak üreten firmamız, logolarınızın için ister nakış ister baskı seçenekleri ile sizlere faydalı olmak için tüm samimiyeti ile çalışmaktadır.