BLOG

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

112 Acil Kıyafetleri

İş kıyafetleri konusu denildiği anda akla ilk gelecek olan sağlık sektörünün en zor çalışma alanına sahip olan acil servis çalışanlarından 112 acil kıyafetleri gelecektir.

Devamını Oku

İş Kıyafeti

İş hayatı denilen şeyin ucunun açıklığını düşündüğünüzde iş kıyafetleri konusundaki ihtiyacın büyüklüğünü de anlamanız imkansız olmayacaktır.

Devamını Oku

Hastane Kıyafetleri

Bir kurumun köklü ve disiplinli olduğunun en büyük kanıtı, kurum çalışanların dış görüntüleri ile belirlenir ki bahsi geçen kurum hastane gibi görüntü kadar hijyenin de söz sahibi olduğu bir ortam ise bu çizgi daha da belirgindir ve bu yüzden hastane kıyafetleri konusu daha bir önem arz eder.

Devamını Oku

İş Elbiseleri

Çalışılan sektör ne olursa olsun işin özelliğine uygun olarak iş elbiseleri kullanımı önemlidir. Hem kurumsal kimlik açısından hem de iş güvenliği açısından iş elbiselerinin kullanımı yasalar dahilinde belirlenmektedir.

Devamını Oku

Okul Kıyafetleri

Okullarda yapılan kıyafet yönetmeliği değişikliği sonrası daha adil bir kıyafet sistemi içerisinde olmak için ortak karar yoluna gidildi ve bu sayede okul kıyafetleri okulların kararına bırakıldı.

Devamını Oku

Sektöre Uygun Üniformlar

Çalıştığınız alan her ne olursa olsun mutlaka sektöre uygun üniformalara ihtiyaç duyacaksınız. Bu kamu ya da özel sektör olmaksızın iş alanınızın uzmanlığına bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Devamını Oku

İzmir Personel Kıyafetleri

Herhangi bir iş kolunun güvenlik, temizlik ve işletme açısından diğer tüm sebepleri için kullandıkları giysilere iş kıyafetleri adı verilmektedir. İzmir iş kıyafetleri arayışında olanlar için bir yazı kaleme alalım istedik.

Devamını Oku

Personel Kıyafetleri

Bir iş yerini, devlet ya da özel farkı olmaksızın bir kurumu en etik gösteren şey personel kıyafetleridir. Personel denilince akla sadece görünen çalışanlar değil, her işin arka tarafında çalışanların da gelmesi gerekir.

Devamını Oku

İş Kıyafetleri Nasıl Olmalı?

Her işte üniforma mantığı olmasa da işlerin özelliklerine göre iş kıyafetleri bulunmaktadır. Hepsinin ayrı görevi ve amacı olmasından dolayı iş kıyafetleri nasıl olmalıdır başlığı açmakta fayda gördük.

Devamını Oku

İş Kıyafetleri Hakkında Bilmedikleriniz

Gittiğimiz, gezdiğimiz birçok yerde iş elbiseleri giymek zorunda kalmış çalışanlar görürüz. İş kıyafetleri hakkında bilmedikleriniz olduğuna emin olarak bunları yazıyoruz.

Devamını Oku